Gk Global

GK GLOBAL LOJİSTİK

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı ile Uçtan Uca Taşımacılığı Keşfet

Gk Global güvenli hizmet anlayışı prosedürü ile uluslararası karayolu taşımacılığına yeni bir boyut kazandırmıştır. Kazandırmış olduğu bu yeni boyut dahilinde, sektörün dinamiklerini güçlendirmiştir. Böylelikle taşımacılık sektöründeki operasyonel süreçleri maksimilize etmiştir. Ayrıca sahip olduğu  Sahip olduğu araç filosunu yönetip, uluslararası standartlara riayet ederek tüm Avrupa, Rusya, Orta Asya ve Ortadoğu ülkelerine verdiği FTL ve parsiyel uluslararası taşımacılık hizmeti sunar.   Böylelikle uluslararası karayolları taşımacılığında taahhüt ettiği güveni sağlamakla beraber, müşterilerine güvenilir ve yenilikçi taşımacılık çözümleri sunmaktadır.

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

“Uluslararası Karayolu Taşımacılığında önde gelen firmalardan Olan GK Global, yüklerinizi güven içinde taşımaktadır.”

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı ile Uçtan Uca Taşımacılığı Keşfet

Gk Global güvenli hizmet anlayışı prosedürü ile uluslararası karayolu taşımacılığına yeni bir boyut kazandırmıştır. Kazandırmış olduğu bu yeni boyut dahilinde, sektörün dinamiklerini güçlendirmiştir. Böylelikle taşımacılık sektöründeki operasyonel süreçleri maksimilize etmiştir. Ayrıca sahip olduğu  Sahip olduğu araç filosunu yönetip, uluslararası standartlara riayet ederek tüm Avrupa, Rusya, Orta Asya ve Ortadoğu ülkelerine verdiği FTL ve parsiyel uluslararası taşımacılık hizmeti sunar. Böylelikle uluslararası karayolları taşımacılığında taahhüt ettiği güveni sağlamakla beraber, müşterilerine güvenilir ve yenilikçi taşımacılık çözümleri sunmaktadır.

Uluslararası Karayolu Taşımacılığında Güvenilir Adres: GK Global Karayolu Taşımacılığı

Sektörde elde ettiği 15 yılı aşkın deneyimle 1200 başarılı proje yürütmüş olan GK Global, geniş ve son teknolojiye sahip olduğu lowbed, salkasa, tenteli ve mega araç filosu seçenekleri ile uluslararası taşımacılıkta bir devrim yaratmıştır. Yarattığı bu devrim ile uluslararası karayolları taşımacılığında tüm operasyonel süreçleri güven içinde yürütmüştür.

Uluslararası karayolu taşımacılığında özelleştirilmiş çözümler sunan GK Global, karayolu taşımacılığı kapsamında;

 • Petrol ve Doğalgaz Ürünleri
 • Ağır Kimyasal Ürünler
 • Otomotiv Parçaları
 • Beyaz Eşyalar
 • Endüstri Malzemeleri
 • Yaş Taze Meyve ve Sebze
 • Hassas Yapılı Elektronik Ürünlerini hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Uluslararası Karayolu Taşımacılığında
15+ yılı aşkın

Tecrübe ve Deneyim

Uluslararası Karayolu Taşımacılığında
1200+

Ulaştırılmış Proje

Yollarda Güven, Taşımacılık Alanında Rahatlık GK Global

GK Global’in uzman ve profesyonel ekibi ile iletişime geçerek otomotiv ürünleri, petrol ve doğalgaz  ürünleri ve kimyasal yapılı malzemeleri gibi ağır yapıdaki  yükleri güvenli bir şekilde taşılımını sağlayabilirsiniz. GK Global, uluslararası karayolu taşımacılığında geniş deneyime sahip olup, modern ve özel tasarlanmış araç filosu ile her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Güvenli ve Hasarsız Taşıma
Zamanında Teslimat Garantisi
Son
Teknolojili Araç Filosu
Profesyonel, Uzman ve Deneyimli Ekip

Referanslarımız

  Teklif Alın

  Yükünüzü taşıtmadan önce mutlaka bizden ücretsiz fiyat teklifini almayı unutmayın.

  Ad Soyad

  Telefon Numarası