Gk Global

GK GLOBAL LOJİSTİK

Zamanın Ötesinde Taşımacılık Anlayışı; Uluslararası Havayolu Taşımacılığı

Uluslararası Havayolu Taşımacılığı sektöründe 15 yıldır var olan  GK Global, taşımacılık sektöründeki yenilikçi ve güvenilir çözüm anlayışı ile, uluslararası havayolu taşımacılığına her zaman değer katmaktadır. Katmış olduğu bu değer kapsamında, dünya genelindeki hemen hemen tüm havalimanlarında bulunan acente ortakları ile müşterilerine sorunsuz havayolu taşımacılığı hizmeti sunmuştur. Sunduğu bu hizmet kapsamında yedek parça, makine ekipmanları, teknolojik ürünleri, tıbbi ürünleri güvenle taşınabilmesi sağlayıp, operasyonel koordinasyonu sağlar. Böylelikle GK Global uluslararası havayolu taşımacılığı alanında taahhüt ettiği, güvenilir hizmet sunma misyonunu sürdürerek, müşterilerine güvenilir ve yenilikçi taşımacılık çözümleri sunar.

Uluslararası Havayolu Taşımacılığı

“Uluslararası Havayolu Taşımacılığında önde gelen firmalardan Olan GK Global, yüklerinizi güven içinde taşımaktadır.”

Zamanın Ötesinde Taşımacılık Anlayışı; Uluslararası Havayolu Taşımacılığı

Uluslararası Havayolu Taşımacılığı sektöründe 15 yıldır var olan  GK Global, taşımacılık sektöründeki yenilikçi ve güvenilir çözüm anlayışı ile, uluslararası havayolu taşımacılığına her zaman değer katmaktadır. Katmış olduğu bu değer kapsamında, dünya genelindeki hemen hemen tüm havalimanlarında bulunan acente ortakları ile müşterilerine sorunsuz havayolu taşımacılığı hizmeti sunmuştur. Sunduğu bu hizmet ile yedek parça, makine ekipmanları, teknolojik ürünleri, tıbbi ürünleri güvenle taşınabilmesi sağlayıp, operasyonel koordinasyonu sağlar. Böylelikle GK Global uluslararası havayolu taşımacılığı alanında taahhüt ettiği, güvenilir hizmet sunma misyonunu sürdürerek, müşterilerine güvenilir ve yenilikçi taşımacılık çözümleri sunar.

Sınırları Aşan Taşımacılık Çözümleri: GK Global Uluslararası Havayolu Taşımacılığı

Gk Global uluslararası havayolu taşımacılığı konusunda 15 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimiyle 1200 projeyi başarıyla ulaştırmıştır. Ulaştırmış olduğu bu uluslararası projeleri son teknolojiye sahip araç filosu seçenekleri ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede operasyonel verimlilik ve kontrol üst seviyelere taşınmaktadır.

Uluslararası havayolu taşımacılığı kapsamında özelleştirilmiş çözümler sunan GK Global, havayolu taşımacılığı kapsamında;

 • Yedek Parça ve Makine Ekipmanları
 • Taze Meyve ve sebze
 • Otomotiv ve Uçak Parçaları
 • Yüksek Hassasiyete Sahip Tıbbi Ürünler
 • Teknolojik Ürünleri hızlı teslimat garantisiyle, sorunsuz bir şekilde teslimatını gerçekleştirmektedir.

Havayolu Taşımacılığında
15+ yılı aşkın

Tecrübe ve Deneyim

Havayolu Taşımacılığında
1200+

Ulaştırılmış Proje

Uluslararası Havayolu Taşımacılığında Öncü Firma Gk Global

GK Global’in uzman ekibi ile iletişime geçerek taze meyve sebze, yedek parça ve makine ekipmanları ve otomotiv uçak parçaları gibi yüksek gabariye sahip yükleri güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. GK Global, uluslararası havayolu taşımacılığında geniş deneyime sahip olup, modern ve özel tasarlanmış araç filosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Teknolojik Altyapı ve Takip Sistemi
Avantajlı
Maliyetler
Özel Taşıma
Çözümleri
Profesyonel
Ekip

Referanslarımız

  Teklif Alın

  Yükünüzü taşıtmadan önce mutlaka bizden ücretsiz fiyat teklifini almayı unutmayın.

  Ad Soyad

  Telefon Numarası